SlimBerry tabletki – Cena gdzie kupić opinie forum skład efekty -HIT?

SlimBerry tabletki – Cena gdzie kupić opinie forum skład efekty -HIT?

W momencie kiedy piszę ten artykuł, brakuje kilka dni do zakończenia 2018 roku. Ten rok, jeśli chodzi o odchudzanie był bardzo pracowity. Pojawiło się wiele wiadomości i pytań o dostępne produkty. Bowiem tabletek na odchudzanie pojawiło się wiele. Były także dostępne inne formy, np. plastry na odchudzanie. I jeśli obserwuje się rynek suplementów i jest z nim na bieżąco, można zauważyć co zostało wyprodukowane sezonowo, może testowo i co niezmiennie od co najmniej kilku lat ma się dobrze. Dziś przeprowadzę analizę tabletek na odchudzanie Slimberry. Tabletki te pojawiły się mniej więcej w pierwszym kwartale 2018 roku. Wyjątkowo kupiłam je. Nie- reklama na mnie nie działa. Podczas 15 sekundowej reklamy w telewizji wyłapię co najmniej 3 triki marketingowe, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Z odchudzaniem mam duże doświadczenie- nie muszę się odchudzać, bowiem stosuję najlepsze suplementy i utrzymuję zamierzoną wagę cały rok. A teraz pozwolisz, że przejdę do meritum.

Jak działają tabletki na odchudzanie SlimBerry?

Jeśli chodzi o tabletki Slimberry, to sprawa jest dość dziwna od samego początku. Doskonale pamiętam i mam zanotowaną informację, że tabletki były chwalone niezwykłą skutecznością, ponieważ zastosowano w nich specjalną formułę o nazwie FastSlimer+. Tak było na początku 2018 roku. Teraz natomiast widzę, że ta nazwa już nie funkcjonuje i zastąpiła ją BerryFast+. Ma ona specjalne logo i informację o pomyślnie przeprowadzonej rejestracji w urzędzie patentowym. Ja jednak w spisie patentów tej formuły nie znalazłam. Co więcej, praktycznie nic nie ma o tej formule w internecie, poza stronami, które prawdopodobnie należą do dystrybutora SlimBerry.

Tabletki SlimBerry blokują głód

Na stronie Slimberry możesz przeczytać informację, że głodząc się nie sprowokujesz organizmu do odchudzania. To prawda. Często też można poczytać w internecie opinie, że odchudzanie się przy pomocy głodowania nie przyniosło żadnych dobrych efektów na dłuższą metę. To z kolei powoduje zniechęcenie i przekonanie, że odchudzanie się jest czynnością niezwykle trudną. Zbyt pracochłonną i wymagającą wielu wyrzeczeń. Nie możesz jeść ulubionych potraw, które niestety, ale zwykle są wysoko kaloryczne. Ciężko się rozstać ze swoimi przyzwyczajeniami. Efekt jest taki, że na długo rozstajesz się z pomysłem odchudzania. Czym innym jest stopniowe ucinanie kalorii. To doskonały sposób, aby organizm dostał sygnał, że musi zacząć czerpać energię, którą już zmagazynował. Oczywiście chodzi o tkankę tłuszczową. Tu sprawa jest naprawdę niezwykle prosta. Musisz dostarczyć mniej energii w postaci pożywienia, niż organizm potrzebuje. Dostarczenie większej ilości kalorii powoduje stopniowe zwiększanie tłuszczu w organizmie. Aby dowiedzieć się, jakie jest twoje zapotrzebowanie kaloryczne, zdecydowanie polecam kalkulator kalorii, który jest najbardziej dokładny, ze wszystkich jakie znam klik Trzeba poświęcić kilka minut na zapoznanie się jak działa i co liczysz, ale zapewniam, że warto.

Cena tabletek SlimBerry i gdzie kupić- apteka? Allegro? Ceneo?

Tabletki na odchudzanie Slimberry nie są dostępne ani w aptekach stacjonarnych, ani w ofercie internetowych. Pojawiły się natomiast jakiś czas temu na Allegro. Z tego co udało mi się ustalić,  produkt nie pochodzi z oficjalnej dystrybucji. Zdarza się, że ktoś odsprzedaje jedno opakowanie, więc są to na pewno oferty prywatne. Jeśli chodzi o koszt- oficjalna strona, na której można kupić tabletki SlimBerry czasem informuje, że regularna cena wynosi 274 zł, czasem, że 317 złZawsze jednak obowiązuje promocja i 1 opakowanie można kupić za 137zł. Jest to kwota o 42 zł niższa, niż oferta dostępna na Allegro. Miesięczny koszt odchudzania ze SlimBerry wynosi aż 274 zł. To dużo, bardzo dużo. W tej cenie są dostępne inne produkty, które według wielu opinii w internecie dają bardzo dobre efekty w spalaniu tłuszczu. 

Skład oraz dawkowanie tabletek na odchudzanie SlimBerry

Standardowo, kapsułki na odchudzanie należy przyjmować rano i wieczorem i popić dużą ilością wody. Musisz stosować 2 kapsułki dziennie. Skoro jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek, oznacza to, że wystarczy na 15 dni. Cenę opakowania należy pomnożyć przez 2. Prosta matematyka.

Aronia- Strona, na której można kupić tabletki na odchudzanie Slimberry mówi, że aronia podnosi ciepło w organizmie, znosi uczucie głodu i redukuje tkankę tłuszczową. Czy tak jest naprawdę i co mówią na ten temat badania? Cóż na pewno aronia jest znanym sposobem na obniżenie ciśnienia krwi, a to za sprawą zawartych w niej bioflawanoidów. Substancje te zostały odkryte przez węgierskiego naukowca i jeszcze nie są dokładnie zbadane. Badania, które dowodzą obniżania ciśnienia krwi a także wspomagania układu krwionośnego są źródłem najbardziej wiarygodnym. Stoi to w sprzeczności zapewnieniom na stronie Slimberry, że przemiana materii zostanie przyspieszona.

Aronia na odchudzanie- 12 tygodniowe badanie nad skutecznością aronii na odchudzanie zostało przeprowadzone w Wydziale Nauk o Żywności na uniwersytecie w Arkansas w USA pod koniec 2015 roku. Eksperyment był przeprowadzony na samcach myszy typu C57BL/6. Gryzonie miały wysoki udział tkanki tłuszczowej w organizmie – 30%. Wynik badania wskazywał, że spożycie aronii przez zwierzęta może zapobiegać przybieraniu na wadze i zmniejszeniu wskaźników otyłości. Badania jednak muszą być kontynuowane, ponieważ nadal nie wiemy w jaki sposób wpłyną na ilość tkanki tłuszczowej u ludzi. Nawet, jeśli aronia daje dobre rezultaty na odchudzanie, to osobiście uważam, że lepszym rozwiązaniem jest kupno samego soku (kilkanaście złotych), niż testowanie tabletek, które zawierają ekstrakt. Oczywiście mam na myśli czynnik ekonomiczny- różnica w cenie jest 10-krotna.

Błonnik- Błonnik jest stosowany jako naturalna substancja oczyszczająca organizm. Pomaga pobudzić pracę jelit, zmniejsza łaknienie i zwiększa uczucie sytości. Dzieje się tak na skutek pęcznienia błonnika w żołądku. Te elementy faktycznie są skuteczną pomocą podczas odchudzania. Jeśli czujesz się najedzona, nie sięgasz po kolejne kalorie. Sam błonnik nie jest przez organizm przyswajany, nie dostarcza kalorii do organizmu i tym samym nie powoduje zwiększania tkanki tłuszczowej.

Przeciwwskazania i działanie uboczne tabletek na odchudzanie SlimBerry

W oficjalnej informacji nie jest określone działanie uboczne oraz grupa osób, które nie powinny sięgać po Slimberry. Jak to zawsze bywa z suplementami, nie powinny ich zażywać dzieci, kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby starsze i wszyscy ci, którzy są uczuleni na jakikolwiek składnik. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości powinien skonsultować chęć suplementacji z lekarzem specjalistą.

SlimBerry – opinie na forum jak zapytaj, kafeteria, kobieta

Szczerze mówiąc nie udało mi się znaleźć opinii, która potwierdzałaby skuteczność tabletek Slimberry w odchudzaniu. Bardzo długo przeglądałam fora internetowe polskie jak i zagraniczne. Internauci w większości niestety twierdzą, że są zawiedzeni tym suplementem. Oczywiście trzeba powiedzieć jasno. Jeśli do tej pory przybierasz na wadze, to oznacza, że masz zbyt małą ilość aktywności w stosunku do kalorii, które spożywasz. Dostarczasz zbyt wiele energii, której organizm nie spala i odkłada w postaci tkanki tłuszczowej. Żadne suplementy nie pomogą, nawet te najdroższe. Pewne zmiany w trybie życia i żywieniu muszą zajść, a wtedy wspomaganie najlepszym suplementem zaowocuje bardzo dobrymi efektami!

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

Tabletki Slimberry opinie- czy są skuteczne, podsumowanie

 • Dobry skład
 • Łatwo dostępny produkt
 • Niepotwierdzone wysokie działanie
 • Niskie oceny internautów i opinie
 • Wysoka cena za miesiąc odchudzania

 

 

Jakich tabletek ja używam i uważam za skuteczne?

Problem wybrania odpowiedniego produktu dotyczy chyba każdego. Dla jednej osoby cena nie gra aż tak wielkiej roli, ale trzeba przyznać, że większość zwraca uwagę na czynnik jakoś/cena. Osobiście uważam, że produkty o bardzo wysokiej cenie wcale nie muszą gwarantować lepszej jakości czy efektów. Z drugiej strony, te zbyt tanie z całą pewnością posłużą tylko jako “mam ten produkt”. I tyle- patrz coroczne afery z zamykaniem biur podróży! Dobre wyważenie jakości do ceny zapewni obecność produktu na rynku przez długi czas. I takim produktem są tabletki na odchudzanie African Mango 900.  Po pierwsze- miesięczna kuracja kosztuje dokładnie 69,50 zł! Po drugie, samodzielnie możesz znaleźć świetne opinie o tych tabletkach w internecie. To nie jest suplement, który pojawił się 2 miesiące temu, czy rok. Jest na rynku od dobrych kilku lat i nikt nie musi go reklamować na wielką skalę. Rewelacyjne tabletki, które bronią się same- swoją najwyższą jakością. Jeśli zamierzasz nabyć tabletki “na próbę”, chyba najlepszym wyborem będzie produkt, za który zwyczajnie nie przepłacisz?

Slimberry cena opinie gdzie kupić tabletki na odchudzanie allegro ceneo apteka ile kosztuje zapytaj kafeteria

 • Rewelacyjna cena- 139 zł za 2 opakowania, na 2 miesiące!
 • Świetne efekty odchudzające – zgub nawet ok. 10 kg w miesiąc
 • Najsilniejszy na rynku ekstrakt z nasion mango BEZ RECEPTY
 • Mnóstwo zachwalających opinii w internecie, które znajdziesz bez problemu
 • Tylko 1 składnik- NAUKOWO dowiedziona skuteczność
 • 100% naturalny- brak chemii, GMO, laktozy czy glutenu

 

 

 

Pragnę tylko dodać, że jak każdy dobry i markowy produkt, także African Mango 900 doczekało się wielu podróbek. Jedyna możliwość zakupu to oficjalna strona dystrybutora: Wypróbuj oryginalne African Mango 900Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *